Téli felkészülési mérkőzések - Téli felkészülési mérkőzések

0 Tizenegyes 0
0 Szöglet 0
0 Sárga lap 0
0 Kiállítás 0
90.Véget ért a mérkőzés, csapatunk Kodro és Heister góljainak köszönhetően 2-0-ra legyőzte az osztrák élvonal második helyén álló Sturm Grazot. Köszönjük a figyelmet!
88.Schendl balról leadott lövését ütötte ki a léc alól Kovács Dániel.
82.Az elmúlt tíz percben nem forogtak veszélyben a kapuk, főként mezőnyjáték zajlik a pályán.​
73.Osztrák csere, Strahlhofer érkezik Sarkaria helyére.
72.Zulj bal oldali szöglete után Evandro fejelt kevéssel mellé.
69.Evandro éles szögből leadott lövése kerülte el a kaput.​
64.Alef kapott sárga lapot.
61.Kilenc helyen változtatott csapatunk: Kovács Dániel és Lüftner maradt a pályán a kezdőcsapatból, a többiek helyére Kojnok, Hangya, Dinnyés, Alef, Kovács István, Csoboth, Evandro, Nikolics és új igazolásunk, Peter Zulj érkezett, aki ma először lép pályára Vidi-mezben.
54.Makarenko passza után Nego lőtt 16 méterről, a kipattanóra pedig Kodro érkezett, de nem találta el a kaput.​
49.GÓL! Heister 23 méterről lőtt látványos gólt a kapu jobb felső sarkába (0-2).
46.Elkezdődött a második félidő, csapatunk nem cserélt a szünetben, az osztrákok 10 helyen változtattak.
45.Dárdai lövése zárta a félidőt, a mieink 1-0-s vezetéssel mehetnek pihenőre.
42.Petrjak jobb oldali beadása után a hosszú oldalon Dárdai elől mentettek a védők.
39.Wüthrich távoli lövése szállt mellé.
37.Petrjak ment el a bal oldalon, beadása után Kodro elől fejelték ki a labdát.
31.Jantscher szép cselekkel hozta magát helyzetbe a tizenhatoson belül, lövését azonban Kovács Dániel magabiztosan védte.​
28.Niangbo jobb oldalról leadott lövése szállt el kapunk jobb oldala mellett.
27.A grazi együttes cserejátékosai elindultak melegíteni.
19.GÓL! Dárdai szerzett labdát a jobb szélen, majd Kodróhoz passzolt a másik oldalra, aki egy szép csel után lőtt, a labda egy védőn megpattanva a kapu bal oldalába vágódott (0-1).
17.Dárdai 22 méterről, jobbról elvégzett szabadrúgása a kapu fölé szállt.
8.Jantscher jobb oldalról leadott lövése a jobb alsó sarok mellett suhant el.
6.Petrjak bal oldali szabadrúgása után Makarenko fejelt 7 méterről, a kapus a léc alól ütötte ki a labdát.
4.Szendrei indította Negót a jobb szélen, akinek középre adását felszabadították a védők.​
1.Elkezdődött a meccs, az ellenfél indította útjára a labdát.
-7.A csapatok befejezték a bemelegítést, perceken belül kezdődik a mérkőzés.
-30.Kezdőcsapatunk a mai mérkőzésen: Kovács D. - Nego, Lüftner, Musliu, Heister - Funsho, Szendrei, Makarenko, Petrjak - Kodro, Dárdai
Cserék: Gundel-Takács, Kojnok, Hangya, Alef, Dinnyés, Kovács I., Zulj, Csoboth, Evandro, Nikolics
-55.Csapatunk pénteken koradélután érkezett meg az edzőpályától néhány percnyi sétára lévő hotelbe, ahol a Sturm Graz is a tavaszi folytatásra készül. Tegnap délután már Szlovéniában edzett csapatunk.
-60.Köszöntjük szurkolóinkat a szlovéniai Terme Catezből, ahol ma 14:30-tól az osztrák élvonal második helyén álló Sturm Graz ellen lépünk pályára felkészülési mérkőzésen.
Mérkőzés után

“A mai napon is az volt a lényeg, hogy a meccsterhelést mindenki megkapja, de természetesen örülünk az eredménynek is, hiszen jól jönnek ilyenkor is a pozitív élmények. Nagyon hosszú időt töltöttem a Sturm Graz kötelekében, szép érzések kötnek a klubhoz és a városhoz is, hiszen a családom például most is ott él. Öröm volt találkozni a régi ismerősökkel a mérkőzés előtt, de most a Vidi sikeréért dolgozom a stábommal együtt, ez a legfontosabb számomra” - mondta a lefújás után vezetőedzőnk, Szabics Imre.